byt, novostavba Galanta

  Úvod   Projekt   Lokalita a poloha   Predaj bytov   Fotogaléria   Štandard bytov   Financovanie   Kontakt  

Projekt

Byty Galanta

Projekt pochádza z kuchyne autorizovanej galantskej architektonickej kancelárie Ing. Arch. Vranka – Bautech projekt, ktorá dokonale pozná tunajšie pomery a je dostatočnou zárukou kvality a moderny doplnenej prvkami súčasnej, obytnej architektúry bytových domov. Prízemie bytového domu pozostáva z parkovacích státí pre majiteľov bytov.


Bytový dom E má sedem nadzemných podlaží, ktoré ukrývajú širokú paletu metrážnych bytov: 38 x 2-izbový, 5 x 3-izbový, 24 garážových státí v suteréne, ako aj nebytových priestorov na 1 nadzemnom podlaží.


Bytový dom F má sedem nadzemných podlaží, ktoré ukrývajú širokú paletu metrážnych bytov: 45 x 2-izbový, 10 x 3-izbový, 3x nebytových priestorov na 1 nadzemnom podlaží.


Bytový dom G má sedem nadzemných podlaží a jedno podzemne. Ponúka širokú paletu metrážnych bytov: 40 x 2-izbový, 5 x 3-izbový, 24 x garážové státie na 1. podzemnom podlaží.


Samozrejmosťou je kvalitné dispozičné riešenie bytov, postačujúci počet parkovacích státí pre budúcich vlastníkov bytov ako aj bohatá úprava exteriéru so sadovými úpravami. V projekte je kladený dôraz na úsporu energií. Kvalitné zateplenie a využívanie geotermálnej vody na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody
prispeje k výraznému zníženiu nákladov na bývanie.Táto webová stránka používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac o cookies